PARTY 8 MARTIE 2019

Avem plăcerea să vă anunţăm decizia Comitetului Sindical de a organiza, cu ocazia zilei de 8 Martie 2019, o masă festivă, în cinstea colegelor noastre, pentru a le arăta preţuirea de care se bucură din partea noastră!

Locul de desfăşurare este Opulence Ballroom, cu începere de la orele 19:00. (http://opulenceevents.ro/Ballroom/)

Participarea este gratuita pentru toti membri  de sindicat!
Pentru colegele noastre se va defăşura un concurs tip tombola cu premii in tichete cadou, dar si alte premii surpriză.

Pot participa si insotitori cu conditia achitarii taxei de 150 lei de persoana. Taxa se achita in avans (termen limita 6 Martie 2019) fie direct in contul sindicatului cu specificatia "Party 8 Martie", fie in numerar la Rectorat, dna Gina Brinzaru, Serviciul Financiar.
Datele pentru plata sunt:
-----------------------------------------
Nume organizatie: Sindicatul Pers. Did. UMF  Carol Davila