ACTIUNE PASTE 2024

Stimați Colegi,

Avem plăcerea să vă informăm cu privire la decizia Comitetului Sindical de acordare de tichete valorice de la Edenred cu ocazia Sărbătorilor Pascale, în valoare de 200 lei/membru de sindicat!

Ridicarea tichetelor se va putea face după cum urmează:
1. începând cu data de 22.04.2024, orele 10:00 la M.G. - dna Ecaterina Brinzaru (Gina) - tel. 0722.597.640 (cei care au punct de lucru la MG Eroii Sanitari sau in apropiere)
2. începând cu data de 23.04.2024, orele 11:00 la Rectorat - dra Elena Tonciu tel. 0769.288.254 (cei care au punct de lucru în alte locații).

- Pentru ridicarea tichetelor ESTE NECESARA prezentarea unui act de identitate din partea beneficiarului precum și plata la zi a cotizației.

- Cei care din motive independente de ei nu figureaza pe lista membrilor de sindicat furnizată de Serviciul Salarizare Personal vor completa o cerere adresată Serviciului Salarizare Personal, prin care se solicită reincluderea în evidența membrilor de sindicat.

- De asemenea, vă reamintim că numai membrii cu o vechime mai mare de 6 luni (de la data semnării Declarației de Adeziune) pot beneficia de aceste tichete, dat fiind ca eforturile Iepurașului se bazează exclusiv pe contribuțiile membrilor de sindicat!

- Tichetele neridicate pana la data de 23.05.2024 vor fi realocate pentru alte acțiuni!

In numele Comitetului Sindical vă urăm
SĂRBĂTORI FERICITE!