8 MARTIE - ZIUA INTERNATIONALA A FEMEII

Cu ocazia zilei de 8 Martie, Organizatia noastra ureaza tuturor femeilor membre de sindicat un sincer si calduros LA MULTI ANI, cu FERICIRE si IMPLINIRE SUFLETEASCA ! Ne face placere sa anuntam decizia Comitetului Sindical de a oferi cate un carnet de tichete valorice in valoare de 50 lei fiecarei membre de sindicat cu o vechime mai mare de 6 luni in organizatie, ca un mic simbol al pretuirii de care se bucura in organizatia noastra.
Pentru a ne ajuta la distribuirea tichetelor, am apelat la amabilitatea colegelor Ecaterina Branzaru - Rectorat- serviciul financiar - tel. 0722355341 si Gianina Petchi - MG - Biofizica - tel. 0728775503, astfel va rugam sa luati legatura cu dumnealor pentru a intra in posesia tichetelor.